• Italiano produkto
  • VIKE
  • Kontaktujte nás
    +421 915 739 997
    Po - Pia: 8:00 - 16:00
  • 1 ks
    za 41.40 €

O nás

Internetový obchod www.talianskecestoviny.sk prevádzkuje firma Martin Brezničan ViKe. Sme mladá dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť založená v roku 2019 v Považskej Bystrici. Naším hlavným obchodným zámerom je ponúkať svojím zákazníkom možnosť objednať si originálne pravé  talianske potraviny z pohodlia domova. Všetky naše produkty starostlivo vyberáme a pravidelne dovážame priamo z talianskych veľkoskladov z lokalít Friuli, Venézia, Giulia, Veneto, Emilia, Romagna.

Dôraz kladieme na kvalitné značky produktov od overených výrobcov. Tovar si u nás môžu objednať prostredníctvom našich zákazníckych liniek nielen zákazníci zo Slovenska ale aj zo zahraničia. Taktiež nás môžete navštíviť aj osobne na našej prevádzke v Považskej Bystrici vo výdajnom sklade, kde si vyberiete z množstva chutných talianskych potravín vo výhodných baleniach za priaznivé ceny, určených nielen  pre domácnosti, ale aj pre výrobu a na ďalší predaj.

Našim zákazníkom poskytujeme pri nákupe viacero benefitov napríklad vo forme vernostného programu alebo špeciálnych zliav pre veľkoodberateľov . Ak potrebujete poradiť pri výbere tovaru alebo iných informácií ohľadne nákupu, zavolajte nám, pošlite nám email alebo vyplňte kontaktný formulár radi vám poradíme.

Fotogaléria

 
Súbory cookies používame pre správne fungovanie našej webovej stránky a jej funkcií. Pomocou súborov cookies si tiež napríklad pamätáme váš preferovaný jazyk, zvyšujeme pre vás relevantnosť zobrazovaných reklám, počítame návšťevnosť stránok a pamätáme si vaše nastavenia vykonané na stránke.